John Wick: Chapter 2 4K 2017

| Year | 2017 |
|---|---|
| Country | United States, Italy, Hong Kong, Canada |
| Actors | Keanu Reeves, Riccardo Scamarcio, Ian McShane, Ruby Rose, Common, Claudia Gerini, Lance Reddick, Laurence Fishburne, Tobias Segal, John Leguizamo, Bridget Moynahan, Thomas Sadoski, Erik Frandsen, David Patrick Kelly, Perry Yung, Franco Nero, Youma Diakite, Peter Serafinowicz |
| IMDB Rating | 7.4 |
| Director | Chad Stahelski |
| Format Video | BDRemux 4K 2160P |
| Resolution | 4K 2160p |
| Duration | 02:02:23 |
| Info Video | Codec: HEVC / H.265 (77.9 Mb/s) |
| Info Audio | #English: Dolby TrueHD Atmos 7.1 |
| Info Subtitles | English, Czech, Slovak, Spanish, Danish, Finnish, Norwegian, Swedish, Italian, Hungarian, Romanian, Dutch, French, Portuguese, German, Korean, Chinese |
| File Size | 80.83 GB |
Trailer John Wick: Chapter 2 4K 2017
Download Links:


Edited: k4docu - 17-03-2026, 19:06
Reason for edit: 📀 Dolby Vision, added new Audio, Subtitle
- Dead Links
- 16
- 0
- world posted

