Chernobyl S01 4K 2019

| Year | 2019 |
|---|---|
| Country | United States, United Kingdom |
| Actors | Jessie Buckley, Jared Harris, Stellan Skarsgård, Adam Nagaitis, Emily Watson, Paul Ritter, Robert Emms, Sam Troughton, Karl Davies, Michael Socha, Laura Elphinstone, Jan Ricica, Adrian Rawlins, Alan Williams, Con O'Neill, Douggie McMeekin, Nadia Clifford, David Dencik |
| IMDB Rating | 9.3 |
| Director | Craig Mazin |
| Format Video | BDRemux 4K 2160P |
| Resolution | 4K 2160p |
| Duration | 00:58:54 |
| Info Video | Codec: HEVC / H.265 (56.3 Mb/s) |
| Info Audio | #English: DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Info Subtitles | English SDH, Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Hungarian, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazilian), Romanian, Spanish (Castilian), Spanish (Latin American), Swedish. |
| File Size | 132.34 GB |
Trailer Chernobyl S01 4K 2019
Download Links:


Edited: k4movies - 28-03-2026, 14:50
Reason for edit: 📀 Version with Dolby Vision
- Dead Links
- 10
- 0
- world posted

