Audition 4K 1999
A man who lost his wife seven years ago decides to find a new partner. With the help of a friend in show business, he organizes auditions that turn into a showcase of women of all ages and their bad habits.

| Year | 1999 |
|---|---|
| Country | Japan |
| Actors | Ryô Ishibashi, Eihi Shiina, Tetsu Sawaki, Jun Kunimura, Renji Ishibashi, Miyuki Matsuda, Toshie Negishi, Ren Ôsugi, Shigeru Saiki, Ken Mitsuishi, Yuriko Hirooka, Fumiyo Kohinata, Misato Nakamura, Yuuto Arima, Ayaka Izumi, Nuts Tanahashi, Kimiko Tachibana, Tatsuo Endô |
| IMDB Rating | 7.1 |
| Director | Takashi Miike |
| Format Video | BDRemux 4K 2160P |
| Resolution | 4K 2160p |
| Duration | 01:55:50 |
| Info Video | Codec: HEVC / H.265 (80.2 Mb/s) |
| Info Audio | #Japanese: FLAC 2.0 |
| Info Subtitles | English (PGS), French (Metropolitan) (PGS), German (PGS), Indonesian, Spanish (Latin American), Swedish (PGS). |
| File Size | 68.94 GB |
Trailer Audition 4K 1999
Download Links:


- Dead Links
- 0
- 0
- world posted

