Lenny 4K 1974
The story of American stand-up comedian Lenny Bruce.

| Year | 1974 |
|---|---|
| Country | United States |
| Actors | Dustin Hoffman, Valerie Perrine, Jan Miner, Stanley Beck, Frankie Man, Rashel Novikoff, Gary Morton, Guy Rennie, Michele Yonge, Kathryn Witt, Monroe Myers, John DiSanti, Mickey Gatlin, Martin Begley, Mark Harris, Richard Friedman, Lee Sandman, Jack Nagle |
| IMDB Rating | 7.5 |
| Director | Bob Fosse |
| Format Video | BDRemux 4K 2160P |
| Resolution | 4K 2160p |
| Duration | 01:51:39 |
| Info Video | Codec: HEVC / H.265 (94.1 Mb/s) |
| Info Audio | #English: FLAC 1.0 |
| Info Subtitles | English SDH (PGS), Chinese (Traditional), Danish, Dutch, Finnish, French (Metropolitan), German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Norwegian, Portuguese (European), Spanish (Castilian), Spanish (Latin American), Swedish, Thai. |
| File Size | 75.03 GB |
Trailer Lenny 4K 1974
Download Links:
- Dead Links
- 0
- 0
- world posted

