Dust Bunny 4K 2025
Ten-year-old Aurora hires her mysterious neighbor to destroy the monster that devoured her family. Suspecting that the girl’s parents may have fallen victim to the same killers who are hunting him, the man takes on the task, driven by guilt.

| Year | 2025 |
|---|---|
| Country | United States |
| Actors | Mads Mikkelsen, Sophie Sloan, Sheila Atim, David Dastmalchian, Rebecca Henderson, Sigourney Weaver, Line Kruse, Caspar Phillipson, Armond Willis, Rea Milla, Tibor Szauervein, Sute Zhao, Tao Jia, Hisham Omer, Ákos Inotay, Roland Szóka, Nóra Trokán, Ferenc Kovács |
| IMDB Rating | 6.5 |
| Director | Bryan Fuller |
| Format Video | BDRemux 4K 2160P |
| Resolution | 4K 2160p |
| Duration | 01:45:53 |
| Info Video | Codec: HEVC / H.265 (75.1 Mb/s) |
| Info Audio | #English: Dolby TrueHD with Dolby Atmos 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Info Subtitles | English SDH, Arabic, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Danish, Filipino, Finnish, French, German, Icelandic, Indonesian, Italian, Malay, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazilian), Romanian, Serbian, Spanish (Latin American SDH), Swedish, Thai, Vietnamese. |
| File Size | 58.68 GB |
Trailer Dust Bunny 4K 2025
Download Links:


- Dead Links
- 0
- 0
- world posted

