Highest 2 Lowest 4K 2025
New York. Renowned music mogul David King, famous for his impeccable ear, is trying to retain control of his record label and is investing all his resources in acquiring a controlling stake to prevent its sale. Soon, an unknown assailant kidnaps his 17-year-old son, Trey, and demands a ransom of $17.5 million for his return. The police get involved, and it later turns out that the criminal made a mistake and kidnapped the son of King’s driver, but he continues to demand the ransom anyway, threatening to kill the boy if the demand is refused. The man faces a difficult moral choice, because if he pays the demanded amount for someone else’s child, he will be ruined.

| Year | 2025 |
|---|---|
| Country | United States, Japan |
| Actors | Denzel Washington, Jeffrey Wright, Ilfenesh Hadera, Aubrey Joseph, Elijah Wright, Rick Fox, Rod Strickland, Nuri Hazzard, Jensen McRae, Jade Cayne, Imana Breaux, Andy McQueen, Ice Spice, Sunni Valentine, Frederick Weller, Michael Potts, Samm Davis, Allison Worrell |
| IMDB Rating | 5.5 |
| Director | Spike Lee |
| Format Video | BDRemux 4K 2160P |
| Resolution | 4K 2160p |
| Duration | 02:13:16 |
| Info Video | Codec: HEVC / H.265 (79.7 Mb/s) |
| Info Audio | #English: Dolby TrueHD with Dolby Atmos 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Info Subtitles | English SDH, Arabic, Bulgarian, Chinese (Cantonese Traditional), Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, Estonian, Finnish, French, French (Canadian), German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Malay, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazilian), Russian, Slovak, Slovenian, Spanish (Castilian), Spanish (Latin American), Swedish, Tamil, Telugu, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese. |
| File Size | 78.19 GB |
Trailer Highest 2 Lowest 4K 2025
Download Links:


- Dead Links
- 0
- 0
- world posted

