Avatar: Fire and Ash 4K 2025
Jake Sully, Neytiri, and their children are grieving the death of Neytayam. The conflict with the RDA is escalating, and now the family must face a hostile Na’vi tribe led by Varang.
| Year | 2025 |
|---|---|
| Country | United States, Canada |
| Actors | Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Oona Chaplin, Kate Winslet, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Brendan Cowell, Jemaine Clement, Giovanni Ribisi, David Thewlis, Britain Dalton, Jack Champion, Trinity Jo-Li Bliss, Jamie Flatters |
| IMDB Rating | 7.3 |
| Director | James Cameron |
| Format Video | BDRemux 4K 2160P |
| Resolution | 4K 2160p |
| Duration | 03:17:20 |
| Info Video | Codec: HEVC / H.265 (47.8 Mb/s) |
| Info Audio | #English: Dolby TrueHD with Dolby Atmos 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Info Subtitles | English (PGS), Arabic, Bulgarian, Cantonese (Hant), Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, Estonian, Finnish, French (CA) (PGS), German, Greek, Hebrew, Hungarian, Icelandic, Korean, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese (BR), Portuguese (PT), Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish (Latin America) (PGS), Swedish, Turkish, Ukrainian. |
| File Size | 76.46 GB |
Trailer Avatar: Fire and Ash 4K 2025
Download Links:


- Dead Links
- 0
- 0
- world posted

