With fourteen stadiums and 620,000 tickets sold, "Nevermore" is the biggest stadium tour in the history of music offered in France by an artist.
| Year | 2024 |
| Country | France |
| IMDB Rating | 8.6 |
| Director | François Hanss |
| Format Video | BDRemux 4K 2160P |
| Resolution | 4K 2160p |
| Duration | 02:04:27 |
| Info Video | Codec: HEVC / H265 (47.5 Mb/s) Resolution: 4K (2160p) HDR: HDR10 Aspect ratio: 2.39:1 |
| Info Audio | #French: LPCM 2.0 #French: Dolby TrueHD with Dolby Atmos 7.1
|
| Info Subtitles | None |
| File Size | 54.30 GB |
Trailer Mylene Farmer - Nevermore - Le Film 4K 2024
Download Links:

Tags: Music